Redwin Canlı Destek Kullanımı

Redwin canlı destek ile de üyelerinin beğenisini kazanıyor. Oldukça kaliteli uygulamaların adresi olmayı sürdüren Redwin 2018 yılından beri ülkemizde de boy gösteriyor. Türkçe dil desteği ile beraber son derece kullanışlı olan pratik çözümleri bünyesinde barındıran Redwin üyelerinin sorularına yanıt üretebilmek için sitede canlı destek hizmeti veriyor. Bu uygulamadan faydalanmak için Redwin kayıt ve üyelik işlemlerini tamamlayarak siteye giriş yapmalısınız. Redwin giriş yaptıktan sonra sağ alt köşede bulunan konuşma balonu ikonuyla canlı destek alabilirsiniz.

Redwin Canlı Destek Konuları Nelerdir?

Sağ alt köşede bulunan konuşma balonuna tıkladığınızda adınızı soyadınızı ve kullanıcı adınızı girerek canlı desteğe erişim sağlayabilirsiniz. Redwin canlı destek konuları içerisinde para yatırma ve para çekme uygulamaları ilk sırada yer alıyor. Finans işlemleri ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bu menüden öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca son dönemde giderek popülerleşmekte olan kare kod uygulaması ile ilgili sorunlar yaşadığınızda da size anında canlı destek veriliyor. Sadece finans işlemleri için değil aynı zamanda bahis seçenekleri ile ilgili sorunlarınız olduğunda da 7 gün 24 saat canlı destek sunuluyor. En çok merak edilen konulardan biriside bonuslar. Bonusların hesaba aktarılmasındaki çevrim şartlarını öğrenmek istediğinizde canlı destek birimine soruları yöneltebilirsiniz. Ayrıca bonuslarını hesaba aktarılması ile ilgili destek almak için aynı uygulamaya göz atabilirsiniz.

Redwin Eposta Adresleri

Canlı destek birimi ile müşteri hizmetleri servisi devreye sokulurken Redwin iletişim araçları sadece bununla sınırlı tutulmuyor. Sitedeki bütün uygulamalarla İlgili belge göndermek istediğinizde [email protected] eposta adresi devreye sokuluyor. Ayrıca finans işlemlerinde teyit etmek için fatura veya dekont göndermek zorunda kaldığınızda yine bu eposta adresini kullanabiliyorsunuz. Aynı şekilde eğer destek hizmetini eposta yöntemiyle almak istiyorsanız [email protected] son derece aktif bir şekilde kullanılan uygulamadır. Redwin ile ilgili genel konularda merak ettiğiniz her türlü soruyu yönetebileceğiniz ve aynı zamanda bütün detayları ile yanıt alabileceğiniz eposta adresi [email protected] olarak sitede yer alıyor. Böylece çok farklı seçenekler üstünden Redwin müşteri hizmetleri servisi size hitap etmektedir.